Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem obuwia dziecięcego belgijskiej firmy Norvik na terenie Polski.

Marka istnieje na europejskim rynku od 1993 r., od tego czasu zdobyła zaufanie klientów w krajach Beneluxu, Francji, Wielkiej Brytanii, Niemczech oraz Grecji.

Gery Vandervaeren - założyciel i właściciel firmy - osobiście kreuje nowe wzory dla każdej kolekcji. Inspiracją do projektowania jest jakość i komfort dziecka podążające za bieżącą modą i potrzebami rynku dziecięcego.

Respektowanie i dostosowywanie się do wymogów klienta przekładają się na stosowanie najwyższej jakości materiałów oraz ciągłe wdrażanie nowości technologicznych i materiałowych.

Wszystkie buty wykonane są ze skóry naturalnej pochodzącej wyłącznie z włoskich garbarni. Do zewnętrznej części buta stosowana jest skóra Pleine Fleur. Wnętrze bucików zrobione jest w większości ze skóry Aniline, w niektórych modelach Top Lux. Podeszwy są również w dwóch rodzajach: skórzane i kauczukowe TPR. Produkcja odbywa się w należącej do firmy fabryce ulokowanej we włoskim regionie Marche.

Klasa bucików podparta jest certyfikatami BUREAU BENELUX DES MARQUES Nr rej. - 594138 z dnia 14/06/1996, przedłużony dnia 14/06/2006.